Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon?

W naszym wrocławskim salonie fryzjerskim, stosując metodę Racon, wykorzystujemy naturalne słowiańskie włosy. Są one gładkie i połyskujące, a ze względu na pochodzenie świetnie komponują się z włosami Polek.
Proces przedłużania i zagęszczania włosów polega na połączeniu włosów przy pomocy kleju. Jest on hipoalergiczny, w jego skład wchodzi wyciąg ze skórki pomarańczowej i nasiona sosny. Dzięki temu jest od odporny i wytrzymały. Pozwala także na łatwe usunięcie włosów. Nakładany w niskiej temperaturze zapewnia bezpieczeństwo włosom naturalnym. Podczas zabiegu wykorzystuje się średnio od 150 do 200 pasemek. Ich ilość uzgadniana jest z fryzjerem.
Metoda Racoon jest całkowicie nieszkodliwa dla Twoich włosów. Łączenie jest niewidoczne, dzięki niewielkiemu rozmiarowi i neutralnemu kolorowi. To wszystko sprawia, że Twoje przedłużone lub zagęszczone włosy będą wyglądać naturalnie i poruszać się jak własne. Można je prostować, farbować, modelować.
Szybki i bezpieczny efekt tylko dzięki przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Wrocław, Salon Fryzjerski New Look – dodaj swoim włosom objętości i długości taniej, niż myślisz!

Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Monofibre?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów we Wrocławiu możliwe jest także przy pomocy syntetycznych włosów. W Salonie Fryzjerskim New Look poza naturalnymi włosami wykorzystujemy syntetyczne włosy najwyższej jakości. Włosy Monofibre jako jedyne na świecie zawierają keratynę – odpowiednik protein zawartych w naturalnych włosach. Ich zaletą jest również fakt, że nie różnią się od włosów naturalnych, a dodatkowo nie tracą połysku i koloru. Dzięki temu są świetną alternatywą dla naturalnych włosów.
Podobnie jak metoda Racoon przedłużanie i zagęszczanie włosów Monofibre jest całkowicie bezpieczne i nie uszkadza włosów.
Zapomnij o zapuszczaniu włosów przez wiele lat!
Zagęszczanie i przedłużanie włosów – jeśli Wrocław, to tylko z Salonem Fryzjerskim New Look!

Czym jest manicure i pedicure hybrydowy?

Jest to nowatorski zabieg upiększania paznokci metodą Shellac. Dzięki niej możliwa jest trwała stylizacja paznokci bez smug, zadrapań i odpryśnięć przez ponad 14 dni! Metoda ta jest prosta jak nałożenie zwykłego lakieru, wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel, a jest wytrzymała jak akryl.

Zabieg jest wyjątkowo prosty i trwa tylko 40 min., a więc znacznie krócej niż nakładanie żelu czy akrylu. Kosmetyczka przygotowuje paznokcie: odsuwa skórki i opiłowuje paznokcie. Następnie kolejno nakłada bazę, kolor i utwardzacz. Poszczególne warstwy są utwardzane lampą UV.
Wykorzystujemy produkty znanej i cenionej firmy Shellac.
Zaoszczędź czas i pieniądze i uzyskaj efekt nieskazitelnych paznokci przez ponad 14 dni!

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś! Tel.: 71/3478146.

Przedłużanie rzęs metodą Nouveau Lashes

Nouveau Lashes do najdoskonalsza metoda przedłużania, pogrubiania i stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – prawidłowo doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa ok 3 h.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym i dodatkowym elementom stylizacyjnym (piórka, kryształki). Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie, nie wichrzą się i są zawsze równo ułożone. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.