Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon?

W naszym wrocławskim salonie fryzjerskim, stosując metodę Racon, wykorzystujemy naturalne słowiańskie włosy. Są one gładkie i połyskujące, a ze względu na pochodzenie świetnie komponują się z włosami Polek.
Proces przedłużania i zagęszczania włosów polega na połączeniu włosów przy pomocy kleju. Jest on hipoalergiczny, w jego skład wchodzi wyciąg ze skórki pomarańczowej i nasiona sosny. Dzięki temu jest od odporny i wytrzymały. Pozwala także na łatwe usunięcie włosów. Nakładany w niskiej temperaturze zapewnia bezpieczeństwo włosom naturalnym. Podczas zabiegu wykorzystuje się średnio od 150 do 200 pasemek. Ich ilość uzgadniana jest z fryzjerem.
Metoda Racoon jest całkowicie nieszkodliwa dla Twoich włosów. Łączenie jest niewidoczne, dzięki niewielkiemu rozmiarowi i neutralnemu kolorowi. To wszystko sprawia, że Twoje przedłużone lub zagęszczone włosy będą wyglądać naturalnie i poruszać się jak własne. Można je prostować, farbować, modelować.
Szybki i bezpieczny efekt tylko dzięki przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Wrocław, Salon Fryzjerski New Look – dodaj swoim włosom objętości i długości taniej, niż myślisz!