O salonie

Salon fryzjerski NEW LOOK STUDIO S.C. działa od 1996 roku. W codziennej pracy kierujemy się zasadą, że dobry wygląd zależy od kondycji Twoich włosów. Dlatego dużo uwagi skupiamy na ich pielęgnacji. Wierzymy, że odpowiednie ułożenie, cięcie i kolor włosów może podkreślać charakter i temperament. Dzięki temu zdobywamy zaufanie wielu Klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach, by ciągle podnosić nasze kwalifikacje. Wykorzystujemy produkty i akcesoria wyłącznie renomowanych firm WELLA i FAROUK.
Dzięki temu tworzymy niepowtarzalne fryzury, odpowiednio dobrane do kształtu Twojej twarzy, rodzaju włosów, charakteru wykonywanej pracy. Wszystko po to, by fryzura była modna, wygodna i łatwa do samodzielnego ułożenia.

New Look Studio – salon fryzjerski we Wrocławiu to dbałość o:

  • styl – Śledzimy najnowsze trendy i nowinki techniczne, by tworzyć fryzury modne i niepowtarzalne. Dobieramy uczesanie zgodnie z życzeniami Klienta, jego trybem życia i osobowością. Dzięki temu nowa fryzura jest nie tylko modna, ale i wygodna;
  • najwyższą jakość – Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie renomowanych firm. Dzięki temu skuteczniej pielęgnujemy Twoje włosy, a wymodelowana fryzura utrzymuje się wyjątkowo długo. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, gwarantując Ci najwyższą jakość usług. Dzięki udziałom w licznych kursach i szkoleniach, znamy techniki nowoczesnego cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów.
  • dobór najlepszego zespołu – Twoimi włosami w naszym wrocławskim Salonie Fryzjerskim zajmują się: Ewa Bierla – Mistrz Fryzjerstwa, stylista fryzur damskich, Patrycja Rutkowska – stylista-fryzjer damsko-męski, Ewelina Ługin – stylista-fryzjer damsko-męski.

Wrocław Biskupin, Salon Fryzjerski New Look – sprawdzony sposób na wyjątkową fryzurę.
Zadzwoń i przekonaj się sam! Tel. 71/3478146.